Polemika o viere

Toto forum je sucastou stranky Polemika o viere, vede a ideologii. Zostava na nom najviac 300 sprav, prebytok sa automaticky odstrani. Spravy uplne mimo temy domovskej stranky nie su pripustne. Standardne si ucastnici fora tykaju, ale vykajucemu budeme vykat.

Spravca ziada navstevnikov, aby sa voci sebe spravali ohladuplne a v sulade so zasadami slusneho spravania. Nedodrziavanie tejto poziadavky moze viest k odstraneniu textov obsahujucich urazlive a vulgarne vyrazy, pripadne az k zamedzeniu pristupu na forum.

Pre rozsiahlejsie dlhodobe diskusie mozno pouzit paralelne forum, na ktorom nie je pocet prispevkov obmedzeny.

Strucny navod, ako pouzivat rozne typy pisma: <b>tucne</b>, <i>kurziva</i>, <u>podciarknute</u>
Pre spestrenie nudnych sprav mozno pouzit aj "emot-ikony", ktore tento server podporuje.


Re(2): nejako ste tu osameli :)

V Česku sa môže zdať, že ateisti boli porazení šikovnosťou teistov, lebo cirkvi patria v Česku medzi najväčších zamestnávateľov, a už zisťujú, že skoro všetky majetky sa im podarilo získať, aj tie, na ktoré nemali nárok.

Na Slovensku je stabilná situácia, lebo nedošlo k výraznému poklesu ani nárastu teistov, až na to, že predseda parlamentu našiel v NR SR hada, a tak dal vysvätiť kanceláriu (pozval kňaza, exorcistu?, neviem). No, a ten predseda, teda Danko, líže ruku Zvolenskému z RKC. Akoby dával najavo, že cirkev je nad štátom, aj keď v Ústave máme uvedené, že sme sekulárny štát.

Replies:You must register before you can post on this board. You can register here.

Post a reply:
Username:
Password:
Email:
Subject:
Message:
Link Name:
Link URL:
Image URL:

Ďakujem Vám za návštevu a prajem príjemný deň (ponocným sladké sny).
Budem rád, ak na existenciu tohoto fóra a stránky, ku ktorej patrí, upozorníte svojich (ne)priateľov a známych.
Adam Roman

Pripomínam návštevníkom, že voľba [Search] v hlavičke stránky umožňuje full-textové hľadanie v textoch fóra. Všetci účastníci môžu svoje správy tiež dodatočne a neobmedzene editovaťť (veľmi vhodné pre zábudlivých), ak pred ich odoslaním zadajú heslo.

[CNW:Counter]
(od 1. 4. 2003)