Polemika o viere

Toto forum je sucastou stranky Polemika o viere, vede a ideologii. Zostava na nom najviac 300 sprav, prebytok sa automaticky odstrani. Spravy uplne mimo temy domovskej stranky nie su pripustne. Standardne si ucastnici fora tykaju, ale vykajucemu budeme vykat.

Spravca ziada navstevnikov, aby sa voci sebe spravali ohladuplne a v sulade so zasadami slusneho spravania. Nedodrziavanie tejto poziadavky moze viest k odstraneniu textov obsahujucich urazlive a vulgarne vyrazy, pripadne az k zamedzeniu pristupu na forum.

Pre rozsiahlejsie dlhodobe diskusie mozno pouzit paralelne forum, na ktorom nie je pocet prispevkov obmedzeny.

Strucny navod, ako pouzivat rozne typy pisma: <b>tucne</b>, <i>kurziva</i>, <u>podciarknute</u>
Pre spestrenie nudnych sprav mozno pouzit aj "emot-ikony", ktore tento server podporuje.


Re(3): Tak toto je typický Lemmy :)

Ja ti nebudem nič dokladať, pretože to nie je môj problém, ale tvoj. Ty pochybuješ o tom, čo napísal nejaký mainstreamový novinár, obhajujúci rovnako ako ty šialený bezhlavý kapitalizmus. Rieš si to s ním. Prečo sa ho neopýtaš? Má e-mail. Nemusíš ako za socializmu písať list do redakcie. Stačí ti zopár sekúnd. Používať mozog je tak náročné pre mäkké kartóny ako si ty!

Ktoré kapitalistické noviny nie sú pofidérne?

Moja téma je o inom, totiž. Všimol som si zásadný rozdiel medzi 2 názormi. Protirečia si! To je všetko. Tak to chodí v tých pofidérnych kapitalistických novinách. Aj v tých, ktoré ty nepovažuješ za pofidérne.

Replies:You must register before you can post on this board. You can register here.

Post a reply:
Username:
Password:
Email:
Subject:
Message:
Link Name:
Link URL:
Image URL:

Ďakujem Vám za návštevu a prajem príjemný deň (ponocným sladké sny).
Budem rád, ak na existenciu tohoto fóra a stránky, ku ktorej patrí, upozorníte svojich (ne)priateľov a známych.
Adam Roman

Pripomínam návštevníkom, že voľba [Search] v hlavičke stránky umožňuje full-textové hľadanie v textoch fóra. Všetci účastníci môžu svoje správy tiež dodatočne a neobmedzene editovaťť (veľmi vhodné pre zábudlivých), ak pred ich odoslaním zadajú heslo.

[CNW:Counter]
(od 1. 4. 2003)