Polemika o viere

Toto forum je sucastou stranky Polemika o viere, vede a ideologii. Zostava na nom najviac 300 sprav, prebytok sa automaticky odstrani. Spravy uplne mimo temy domovskej stranky nie su pripustne. Standardne si ucastnici fora tykaju, ale vykajucemu budeme vykat.

Spravca ziada navstevnikov, aby sa voci sebe spravali ohladuplne a v sulade so zasadami slusneho spravania. Nedodrziavanie tejto poziadavky moze viest k odstraneniu textov obsahujucich urazlive a vulgarne vyrazy, pripadne az k zamedzeniu pristupu na forum.

Pre rozsiahlejsie dlhodobe diskusie mozno pouzit paralelne forum, na ktorom nie je pocet prispevkov obmedzeny.

Strucny navod, ako pouzivat rozne typy pisma: <b>tucne</b>, <i>kurziva</i>, <u>podciarknute</u>
Pre spestrenie nudnych sprav mozno pouzit aj "emot-ikony", ktore tento server podporuje.


Pre mäkkých kartónov – špeciál

Pre mäkkého kartóna, neschopného používať vyhľadávač.

SITA 23. máj 1998

Psychiatri vyzvali premiéra Mečiara, aby vo vlastnom záujme odstúpil

Účastníci III. slovenského psychiatrického zjazdu včera v otvorenom liste vyzvali premiéra Vladimíra Mečiara, aby sa vo svojom i v obecnom záujme stiahol z politiky. "Obavy zo zániku demokracie u nás nám viac nedovolia mlčať. A nedovolí nám to ani naše svedomie, pretože ako odborníci na duševné zdravie už dlho s obavami sledujeme, ako narábate s mocou," konštatuje sa v liste, ktorý podpísal MUDr. Jozef Hašto, Doc. PhDr. Anton Heretik, CSc., a Doc. MUDr. Vladimír Novotný, CSc. Podpredseda Psychiatrickej spoločnosti Slovenskej lekárskej spoločnosti A. Heretik potvrdil, že za zverejnenie listu sa vyjadrilo 90 percent z viac ako 270 delegátov zjazdu. Podľa nich Mečiar svojím spôsobom politiky vytvára takú spoločenskú a politickú atmosféru, ktorá rozdeľuje občanov Slovenska. Vznikajú medzi nimi napäté vzťahy a konfliktové situácie, zvyšuje sa nenávisť a hladina agresivity. "Svojím odstúpením z politiky by ste sa zbavili aj starosti, ako si poradiť so skupinou obyvateľstva, ktorá je zvyknutá triezvo triediť a vyhodnocovať informácie a eticky sa rozhodovať," uzatvárajú účastníci III. slovenského psychiatrického zjazdu.

(Pozri Dokument na 4. strane)Psychiatri vyzvali premiéra Mečiara, aby vo vlastnom záujme odstúpil

Replies:You must register before you can post on this board. You can register here.

Post a reply:
Username:
Password:
Email:
Subject:
Message:
Link Name:
Link URL:
Image URL:

Ďakujem Vám za návštevu a prajem príjemný deň (ponocným sladké sny).
Budem rád, ak na existenciu tohoto fóra a stránky, ku ktorej patrí, upozorníte svojich (ne)priateľov a známych.
Adam Roman

Pripomínam návštevníkom, že voľba [Search] v hlavičke stránky umožňuje full-textové hľadanie v textoch fóra. Všetci účastníci môžu svoje správy tiež dodatočne a neobmedzene editovaťť (veľmi vhodné pre zábudlivých), ak pred ich odoslaním zadajú heslo.

[CNW:Counter]
(od 1. 4. 2003)