Polemika o viere

Toto forum je sucastou stranky Polemika o viere, vede a ideologii. Zostava na nom najviac 300 sprav, prebytok sa automaticky odstrani. Spravy uplne mimo temy domovskej stranky nie su pripustne. Standardne si ucastnici fora tykaju, ale vykajucemu budeme vykat.

Spravca ziada navstevnikov, aby sa voci sebe spravali ohladuplne a v sulade so zasadami slusneho spravania. Nedodrziavanie tejto poziadavky moze viest k odstraneniu textov obsahujucich urazlive a vulgarne vyrazy, pripadne az k zamedzeniu pristupu na forum.

Pre rozsiahlejsie dlhodobe diskusie mozno pouzit paralelne forum, na ktorom nie je pocet prispevkov obmedzeny.

Strucny navod, ako pouzivat rozne typy pisma: <b>tucne</b>, <i>kurziva</i>, <u>podciarknute</u>
Pre spestrenie nudnych sprav mozno pouzit aj "emot-ikony", ktore tento server podporuje.


Čoskoro zoberieme revolúciu do vlastných rúk.

Francúsky chemik Jean-Marie Lehn. Úplne z duše mi hovorí!

Já si myslím, že v poměrně brzké době vezmeme evoluci do svých rukou. Lidé jsou výsledkem dlouhého procesu molekulární evoluce, která z nich udělala velmi složitá stvoření schopná mnoha věcí, ale myslím si, že to nebude stačit. Budeme se muset změnit, budeme muset být chytřejší, silnější ...

A toto samozrejme tiež:
je velký problém s tím, že podle židovsko-křesťanské tradice vznikl člověk k obrazu božímu, a my bychom to tedy neměli měnit. To je velký problém, který se nedá vyřešit. Podle mého názoru jen ukazuje, že náboženství a věda nejdou dohromady.Rozhovor na technete

Replies:You must register before you can post on this board. You can register here.

Post a reply:
Username:
Password:
Email:
Subject:
Message:
Link Name:
Link URL:
Image URL:

Ďakujem Vám za návštevu a prajem príjemný deň (ponocným sladké sny).
Budem rád, ak na existenciu tohoto fóra a stránky, ku ktorej patrí, upozorníte svojich (ne)priateľov a známych.
Adam Roman

Pripomínam návštevníkom, že voľba [Search] v hlavičke stránky umožňuje full-textové hľadanie v textoch fóra. Všetci účastníci môžu svoje správy tiež dodatočne a neobmedzene editovaťť (veľmi vhodné pre zábudlivých), ak pred ich odoslaním zadajú heslo.

[CNW:Counter]
(od 1. 4. 2003)