Polemika o viere

Toto forum je sucastou stranky Polemika o viere, vede a ideologii. Zostava na nom najviac 300 sprav, prebytok sa automaticky odstrani. Spravy uplne mimo temy domovskej stranky nie su pripustne. Standardne si ucastnici fora tykaju, ale vykajucemu budeme vykat.

Spravca ziada navstevnikov, aby sa voci sebe spravali ohladuplne a v sulade so zasadami slusneho spravania. Nedodrziavanie tejto poziadavky moze viest k odstraneniu textov obsahujucich urazlive a vulgarne vyrazy, pripadne az k zamedzeniu pristupu na forum.

Pre rozsiahlejsie dlhodobe diskusie mozno pouzit paralelne forum, na ktorom nie je pocet prispevkov obmedzeny.

Strucny navod, ako pouzivat rozne typy pisma: <b>tucne</b>, <i>kurziva</i>, <u>podciarknute</u>
Pre spestrenie nudnych sprav mozno pouzit aj "emot-ikony", ktore tento server podporuje.


Pozor na komerčnú reklamu „Slovenský blog pre odborníkov medicíny“!

MUDr. Ján Kolesár, v Česku vystupujúci pod menom MUDr. Michael Petr, uvádzaný v danom príspevku ako špecializovaný odborník v oblasti molekulárnej parazitológie nie je zamestnancom Parazitologického ústavu SAV, ani členom Slovenskej parazitologickej spoločnosti. Národný ústav parazitárnych chorôb, pod hlavičkou ktorého Dr. Kolesár vystupuje, na Slovensku neexistuje. Text článku je neodborný a obsahovo zavádzajúci, poskytované informácie sú „vytrhnuté z kontextu“, obrázky priložené k textu majú jasný cieľ – vystrašiť čitateľov. Zámer internetového príspevku je jednoznačný – komerčná reklama daného prípravku a snaha nalákať ľudí si prípravok objednať.

Stanovisko Parazitologického ústavu SAV v Košiciach k internetovému príspevku „Ústa nie sú zdroj zápachu z úst“

Replies:
There have been no replies.
You must register before you can post on this board. You can register here.

Post a reply:
Username:
Password:
Email:
Subject:
Message:
Link Name:
Link URL:
Image URL:

Ďakujem Vám za návštevu a prajem príjemný deň (ponocným sladké sny).
Budem rád, ak na existenciu tohoto fóra a stránky, ku ktorej patrí, upozorníte svojich (ne)priateľov a známych.
Adam Roman

Pripomínam návštevníkom, že voľba [Search] v hlavičke stránky umožňuje full-textové hľadanie v textoch fóra. Všetci účastníci môžu svoje správy tiež dodatočne a neobmedzene editovaťť (veľmi vhodné pre zábudlivých), ak pred ich odoslaním zadajú heslo.

[CNW:Counter]
(od 1. 4. 2003)