Polemika o viere

Toto forum je sucastou stranky Polemika o viere, vede a ideologii. Zostava na nom najviac 300 sprav, prebytok sa automaticky odstrani. Spravy uplne mimo temy domovskej stranky nie su pripustne. Standardne si ucastnici fora tykaju, ale vykajucemu budeme vykat.

Spravca ziada navstevnikov, aby sa voci sebe spravali ohladuplne a v sulade so zasadami slusneho spravania. Nedodrziavanie tejto poziadavky moze viest k odstraneniu textov obsahujucich urazlive a vulgarne vyrazy, pripadne az k zamedzeniu pristupu na forum.

Pre rozsiahlejsie dlhodobe diskusie mozno pouzit paralelne forum, na ktorom nie je pocet prispevkov obmedzeny.

Strucny navod, ako pouzivat rozne typy pisma: <b>tucne</b>, <i>kurziva</i>, <u>podciarknute</u>
Pre spestrenie nudnych sprav mozno pouzit aj "emot-ikony", ktore tento server podporuje.


Marie Feryna – časovaná sexbomba pre pedofilov

Vari chce nejaký pedofil alebo aktivista, ktorý bráni pedofilov po legislatívnej stránke, tvrdiť, že ak pedofil bude súložiť s trojročným dieťaťom, tak nespôsobí dieťaťu ťažkú ujmu na zdraví?


Kde sú vekové hranice u pedofilov?


Aktivisti, ktorí chcú očistiť pedofilov od akejsi stigmatizácie, by sa mali vyjadrovať konkrétne. Nastoľujem zopár otázok, aby spoločnosť mala jasno v tom, čo si predstavujú pod neochotou prispôsobiť sa väčšinovej časti spoločnosti, v snahe zmeniť túto väčšinovú spoločnosť.


Ako ju zmenia? Zrušia zákony o trestnej činnosti? Potom budú legálne súložiť s malými deťmi?Marie Feryna – časovaná sexbomba pre pedofilov

Replies:
There have been no replies.
You must register before you can post on this board. You can register here.

Post a reply:
Username:
Password:
Email:
Subject:
Message:
Link Name:
Link URL:
Image URL:

Ďakujem Vám za návštevu a prajem príjemný deň (ponocným sladké sny).
Budem rád, ak na existenciu tohoto fóra a stránky, ku ktorej patrí, upozorníte svojich (ne)priateľov a známych.
Adam Roman

Pripomínam návštevníkom, že voľba [Search] v hlavičke stránky umožňuje full-textové hľadanie v textoch fóra. Všetci účastníci môžu svoje správy tiež dodatočne a neobmedzene editovaťť (veľmi vhodné pre zábudlivých), ak pred ich odoslaním zadajú heslo.

[CNW:Counter]
(od 1. 4. 2003)